De handbalsters van DFS Arnhem vieren de winst op Westlandia 3. (Foto: DFS Arnhem)
januari 30, 2025
Handbalsters DFS Arnhem starten 2025 met twee thuiszeges

De handbalsters van DFS Arnhem zijn het jaar 2025 overtuigend van start gegaan. De twee thuisduels in de hoofdklasse E met Heerle (18 januari, 25-21) en Westlandia 3 (25 januari, 26-22) leverden beide een overwinning op. DFS Arnhem neem op de ranglijst een vierde plaats in met 16 punten uit 14 wedstrijden.

De uitwedstrijden tegen Heerle en Westlandia waren In de eerste seizoenshelft ook een prooi voor DFS Arnhem. Peters: “Maar we wisten dat we deze tegenstanders toch niet mochten onderschatten.”

De wedstrijd tegen Heerle was boeiend. “Beide teams speelden leuk, leuk, snel en attractief handbal”, zei Peters, die zijn ploeg na een wat moeizaam begin halverwege de eerste helft op stoom zag komen. DFS pakte een voorsprong en die varieerde de rest van de wedstrijd telkens tussen twee en vier treffers. Eindstand 25-21

De wedstrijd tegen Westlandia 3 kende een ander beeld. DFS had snel een voorsprong te pakken. “Toch lukte het onvoldoende om echt goed los te komen”, sprak Peters. “Wij wilden er een snelle wedstrijd van maken, maar Westlandia absoluut niet. Met traag spel werd het daardoor een vervelend duel dat we wel makkelijk met 26-22 wonnen.”

Rentree zusjes Abbenhuis

Positief was na twee maanden blessureleed de terugkeer van de zussen Abbenhuis. Peters: “Sascha, de keepsters, deed dit weer als vanouds zeer verdienstelijk en Sophie maakte op de linkerhoek ook weer haar minuten en deelde mee in de scores.”

Aankomende zaterdag 1 februari gaat DFS Arnhem op bezoek bij Dongen. “Een lastige tegenstander voor ons”, zo verwacht Peters. “Thuis wonnen we in oktober nog ruim met 34-19, maar dit wordt een andere wedstrijd. Wij zullen ons opnieuw moeten instellen op een harsloze wedstrijd. We gaan dit met elkaar zo goed mogelijk proberen te doen. Helaas hebben we geen invloed op het spelen zonder hars, maar wel op de manier hoe we hier als team mee omgaan.”