september 25, 2025
ESA eert Marcel Witjes bij eerste thuiswedstrijd

De thuiswedstrijd van ESA, zaterdagmiddag tegen Advendo ’57, staat  in het teken van Marcel Witjes. De oud-voorzitter overleed op 19 juni van dit jaar op 72-jarige leeftijd. Witjes was meer dan twintig jaar bestuurslid van de Arnhemse voetbalvereniging, waarvan 12 jaar als voorzitter, verdeeld over twee periodes. Voor zijn enorme verdiensten voor ESA, zo was Witjes de grote man achter de verhuizing van Monnikenhuizen naar Rijkerswoerd, wordt zaterdag op sportpark Rijkerswoerd een blijvende herinnering onthuld.

Witjes bleef ook na zijn periode als bestuurslid met hart en ziel betrokken bij ESA.Hij verrichte bij de club tal administratieve taken.

Als actief voetballer kwam Witjes uit voor Hertog Hendrik en ESA. Bij Hertog Hendrik speelde hij samen met zijn broers Hans en Peter in het eerste elftal. In 1983 stapte de verdediger op 30-jarige leeftijd over naar ESA. Ook daar haalde hij de hoofdmacht, waarin hij met twee andere broers, Fons en Flip, furore maakte.
Het duel ESA – Advendo ’57 begint zaterdagmiddag om 14.30 uur. Voorafgaand, om 13.30 uur, wordt de ‘blijvende herinnering’ aan Marcel Witjes onthuld.

Zie ook: ESA rouwt om overlijden Marcel Witjes (klik hier)